Een spel waar je de humor van in kan zien, vind ik als volwassene erg leuk om te spelen. Alles wat met poepen en stinken te maken heeft is natuurlijk helemaal geweldig voor de kinderen. Hoe geweldig is het dan als dit samen komt in een grappig spel genaamd de De Stinkies van Megableu.
De inhoud en de spelregels
Als je de doos van De Stinkies uitpakt, moet je eerst de wasstraat in elkaar zetten en de stickers erop plakken om het een beetje op te pimpen. Als het helemaal in elkaar is gezet zie je een wastruck met een lopende band naar de mond ervan. Zorg ervoor dat je de batterijen erin doet en je bent klaar voor je eerste spelletje.
Het doel is om jouw stinkie, stinkdier, niet in de wastruck te laten belanden. Er zijn twee startpunten op de wasstraat aangegeven. De ene is bijna aan het einde en de andere iets ervoor. Met z’n drieën kan je dit spel spelen. Iedere speler kiest een kleur en pakt de daarbij behorende dobbelsteen.
Als iedereen op zijn plek staat op de wasstraat geeft één iemand het startsignaal en zet die de wasstraat aan. De lopende band van de wasstraat gaat nu draaien. Gelukkig draait hij niet continue en stopt hij af en toe, want daarmee kan je net een beetje op adem komen.
Speltip: Dogman, aanval van de vlooien
Gooien, gooien en gooien!
Alle spelers gooien tegelijkertijd met hun dobbelsteen en kunnen 0, 1 of 2 stappen vooruit doen. Probeer als speler zo ver mogelijk weg te blijven van de mond van de wastruck, want dan heb je verloren. Kijk wel goed op de vakjes van de loopband waar je op terecht komt, want die hebben ook pijlen. De pijlen op de loopband wijzen naar voren, opzij of juist richting wastruck! De bedoeling is dat je gewoon blijft gooien met je dobbelsteen en om op die manier zo ver mogelijk van de ingang van de wastruck te blijven. Degene die als langs op de loopband blijft, heeft gewonnen.
Onze ervaring met De Stinkies
Wat ik zo leuk vind is dat het idee is dat als je verliest, jouw stinkie door de mond van de wastruck gaat en er aan de andere kant uit komt. Hiermee is hij compleet gewassen 😊. Hoe grappig is dat!!!
Het spel is vanaf 5 jaar, maar mijn zoon van 3 jaar snapte heel goed hoe het spel werkte. Zijn doel was echter om zo snel mogelijk door de wastruck te gaan, want dit is toch echt wel het leukst.
Wat ik zo leuk vind aan De Stinkies, is dat het een makkelijk spel is om te volgen voor de kleinere kinderen. Er zit ook nog een soort van competitie in, wat ik juist soms wel eens mis bij die spelletjes voor de kleintjes. Als de wasstraat eenmaal staat, ziet het er gewoon geweldig uit. Zeker een aanrader.
Meer informatie over dit product
Ilona says:
Superleuk voor mijn zoon van ruim 3. Hij begint steeds meer interesse te tonen in spelletjes, maar veel spelletjes zijn toch nog best moeilijk op die leeftijd.
Marieke says:
Ohhh jaa wat leuk om samen met onze tweeling te spelen, ze zijn dol op spelletjes spelen
Goele H says:
Dat lijkt me leuk om met de kinderen te spelen. Vooral de jongste gaat dit geweldig vinden. Ik doe heel graag mee. Zou ons een leuk en grappig begin van een nieuw jaar geven.
Anna wienen says:
Super leuk ik doe heel graag mee
elly van dongen says:
Zou zo leuk zijn voor mijn kleinzoon Dex die binnenkort 4 jaar wordt, zijn lievelingsknuffel heet stinkie…Zou een geweldig cadeau zijn!
Yvonne W. says:
Wat een grappig spel! We doen graag mee!
Peggy says:
Ik doe graag mee voor mijn jongens. Leuk spel wat ze samen kunnen spelen!
Ilona says:
Wij houden van spelletjes!! Dus ook deze ronde wagen wij een gokje
Cheryl van de loo says:
Leuk!! Ik doe graag mee voor mijn kinderen. Ideaal tijdens deze lockdown en regenachtige dagen
elisabeth maria martina says:
mijn kleinzoon vind dit vast te gek
Chantal says:
Klinkt erg leuk! Wij zijn hier altijd in voor een spelletje met het hele gezin. We doen dus graag mee voor de winactie.
Patrick van Wanrooij says:
Onze dochters van 5 en 4 zouden dit geweldig vinden. Óp dit moment doen we heel veel spelletjes. Ze vinden het allebei super leuk. Behalve als ze niet winnen. Dan kunnen ze nog wel eens boos worden, maar dat maakt het ook leuk. Ze willen toch blijven spelen.
Marja Legius says:
Superleuk om met mijn kleindochtertjes te spelen.
L tromp says:
Owwww zoveel plezier voor kids en ook voor papa en mama
Hille Morel says:
Mijn zoon zag deze op de reclame en zei jaa die wil ik heel graag. Dus ik doe namens hem mee.
Jacqueline says:
Wat een super leuk spel doe graag mee
w.brugge says:
leuk om met de kleinkinderen te spelen!
Bianca says:
Wauw mijn zoontje en ik zijn gek op leuke spelletjes zou deze graag willen winnen voor hem
Marie says:
Wat zou dat fijn zijn om met mijn kleinzoon van 6 jaar te spelen! Hij krijgt het tellen maar niet onder de knie en met dit grappige spel wordt tellen met de dobbelsteen misschien wat leuker en fijner!
Hij heeft een nare voorgeschiedenis en plukt daar de wrange vruchten van maar we proberen via leuke spelletjes er iets gezelligs van te maken!
Rik says:
Dat belooft weer fun met de kleinkiddoos.
Wilmsen anita says:
Ik doe graag mee voor de kleinkinderen
Willem de Wal says:
Wat een leuk en humoristisch spel, doe graag mee voor mijn neefje en nichtje.
Kim says:
Lijkt me fijn spel dus waag hiervoor graag kansje!!
Nelly says:
De naam van het spel klinkt al veelbelovend. Ik loot graag mee.
Stefanie says:
Nu ik dit zit te lezen zegt mijn zoontje: “daar heb ik een reclame van gezien, dat is een leuk spel!”. Dus ik doe nu extra graag mee voor deze prijs
Idereen alvast een fijne jaarwisseling en een heel gelukkig 2021
Brian Hurkens says:
Leuk met de kids doen! ik doe mee.
anja says:
leuk we zijn dol op spellen spelen met elkaar dus ik doe graag mee
Carla says:
Wat leuk!
Doe graag mee voor de kleinkinderen én mezelf!
Sander says:
Sinds het Coronavirus hebben we nu minimaal 3x in de week spelletjesavond en we spelen echt de gekste spellen. Daar zou dit leuke spel echt niet in kunnen ontbreken. Onze zoon lijkt het ook heel erg leuk!! Hopen op een heel klein gelukje! 🙂
Gea says:
Lijkt mij een superleuk spel. Ik loot graag mee!
janneke says:
super leuk om met mijn nichtjes en neefjes te spelen
Dianne says:
Wat een leuk spel! Ik doe graag mee met de winactie voor mn 2 kids. Ze zitten echt in de poep-en-plas-fase dus dit gaan ze vast geweldig vinden 😉
Ruben says:
Ik en mijn vriendin houden ervan om gezellig spelletjes te doen, zeker in deze tijden, succes iedereen!
Carly says:
Super leuk voor die kleine stinkerd van ons ;).
Dat hij en wij met dit spel lachend het nieuwe jaar kunnen beginnen. Dat heeft hij wel verdiend na bij elkaar 8,5 week opname, onderzoeken en hersenoperatie in 12 weken tijd. En een blij kind heeft blije ouders zeggen ze toch?
Anneke Haas says:
Dit lijkt mij een leuk spel. Ik doe graag mee voor mijn kinderen van 3 en 7 jaar
co says:
lijkt me erg leuk! ik doe graag mee
Melissa says:
Alleen al het woord poep vinden ze hier hilarisch dus dit spel vast en zeker ook! Ik doe graag mee.
Vanessa Raffaela says:
Wat een leuk spel! Top kado voor onze bijna 6-jarige zoon. Kunnen we dit fijn samen spelen. Wellicht ook met zijn 3-jarige zus.
jhon dovens says:
leuk met de neefjes te spelen
Monica says:
Top spel tijdens de oppas van mijn buurmeisjes. Hier zijn ze wel een woensdagmiddag zoet mee (en ik ook ;-D)!
Marian B says:
Ik doe mee! Dat ziet er uit als een leuk spel. Mijn dochter kan nog niet met alle spellen meedoen, maar dit spel wel. Ik denk dat het haar favoriet gaat worden.
Sonneke says:
Geweldig zou zo leuk zijn voor mijn kindjes. we zijn dol op spelletjes spelen samen.
Rosemary van Duinen says:
Nou dit zou mijn kleinzoon van net 8 ook nog heel leuk vinden..ik loot mee hoor.
Ilse Brinkhuis says:
Lijk me erg leuk om samen met mijn kleinkinderen te spelen.
Debby Koeman says:
Onze eigen stinkies zullen dit geweldig vinden, ik doe graag voor hen mee!
Diny Frijters says:
Leuke actie! Ik doe heel graag mee.
Marijke says:
Leuk spel!! Ik loot graag mee!
Jan says:
Super leuk om met de kinderen tijdens de vrije uurtjes te gaan spelen.
Lynn Mahieu says:
Haha geniaal dit spel! Mijn dochter is 3 jaar maar zal dit spel ook wel al snappen. Ze herkent de cijfers van 0 tot 3 al dus dan kan de rest van het spel hier wel werken.
Haar lievelingswoord is ‘stinkie winkie’, prima uit te spreken bij dit spel lijkt me!
Ruud S. says:
Lijkt mij een zeer leuk spel voor mijn twee jonge kids!
Frank says:
Lijkt me een leuk spel! Ik doe graag mee. Fijne jaarwisseling allen!
Bets says:
Wat een super leuk spel lijkt mij dit, De Stinkies. Geweldig om met de kleinkinderen te spelen en samen te genieten van de wasstraat. Zeker erg mooi ook vind ik dat er toch wel iets van een soort competitie in het spel zit waardoor ze toch al jong leren wat winnen is maar zeker ook wat verliezen is. Ik doe er maar wat graag voor mee om samen te genieten van gezellige spelletjesdagen!!
Anita te Gussinklo says:
Leuk voor mijn oppas meisje
Miriam says:
Heel leuk voor mijn kleinkind, die zo graag spelletjes met mij doet
Carolien says:
Lijkt me super leuk om met mijn zoontje te spelen, zodra hij iets groter is
Marja says:
Ons dochtertje nu net 4, lijkt me geweldig met haar te spelen
Vanessa says:
Ik waag graag een kansje voor mijn twee stinkies! 🙂
Leony Witwerts says:
Ik doe graag mee voor mijn spelletjesverslaafde zoon van 4 jaar! Ik zie het al helemaal voor me hoeveel lol hij met dit spel zal hebben 🙂
neeltje says:
super leuk voor als mijn neefje weer eens komt logeren !
Ivana says:
perfect plezier voor lange dagen zonder kinderopvang
Oma Will says:
Dit vinden mijn jongste kleinkinderen vast geweldig leuk!
Heel graag doe ik mee voor hen en volg op bloglovin.
Iris says:
Perfect voor mijn 2 zoontjes. Dit zouden ze geweldig vinden. Ik waag een kans en hopelijk Kan ik hen verrassen.
En alvast een fijn Nieuwjaar!!!
Renilda says:
Mijn kleinkinderen houden enorm van spelletjes spelen. Ik die mee!
Cindy says:
Wat een gave actie!!
Doe graag mee voor mijn kinderen.
Ilona says:
Ziet er grappig uit, wij zijn benieuwd!
Stella says:
Wat een grappig spelletje. Ook ik doe graag mee voor onze meisjes!
Maaike says:
Wat een geinig spel!!
Zal onze dochter geweldig vinden. Ze wors bijna 5 en zo het er naar uitziet dat de lockdown misschien toch verlengd word zal dr verjaardag ook anders worden. Wat is er dan gaver dan iets extras en veel plezier te kunnen maken
Imke says:
leuk altijd in voor een heel erg leuk spel
simone says:
fantastisch om met mijn zoontje van 4 te spelen! Hij zit nog steeds in de poep-fase!
paul jansen says:
Haha dit is nog eens een leuk spel om te gaan spelen et de kinderen.
Marloes F says:
Wauw, daar loot ik graag voor mee!
Kelly Callemeijn says:
Ik doe graag mee voor mijn zoontje
Mark says:
Dit lijkt mij een tof spel om samen te spelen.